نوشته‌های من

در این قسمت نوشته‌هایم که یا در نشریات به چاپ رسیده و یا طرح آن ارزش دارد، را به اشتراک می‌گذارم.

به بهانه گزارش روزنامه «ایران» از ناحیه نوآوری دانشگاه صنعتی شریف، بخش اول تغییرات شهری برای حمایت از کارآفرینان جوان رو نوشتم که می‌تونین از این لینک مطالعه‌اش کنید.

به مناسبت روز هوای پاک سال ۱۳۹۷، مصاحبه‌ای داشتم با خبرگزاری جمهوری اسلامی – ایرنا با عنوان استارتاپ‌ها و ظرفیت کاهش آلودگی هوا، که متن کامل آن در لینک قابل دسترس است.

علاقه زیادم به مفهوم خِرد، که نام وبلاگم نیز از آن متاثر شده، باعث انتخاب موضوع خِرد، حلقه گمشده توسعه شهری برای سخنرانیم در تداکس تهران سالن شد و پس از اتشار ویدئوی سخنرانی دلایلم را برای انتخاب موضوع در ویرگول نوشتم. متن کامل آن در لینک است.

در سال ۲۰۱۸، مطلبم با عنوان The Shift in Urban Technology Innovation from Top-Down to Bottom-Up Sources در کتاب Urban Planet, Knowledge towards Sustainable Cities توسط انتشارات دانشگاه کمبریج به چاپ رسید. که از این لینک قابل دسترس است.

در شماره ۳۱ فصلنامه همشهری معماری سال ۱۳۹۵، مطلبی با نام سطح لغزنده شهر برای استارتاپ ها؛ نگرش مدیریت شهری به راه حل های استارتاپ ها برای چالش های شهر نوشتم که برای مطالعه به این لینک مراجعه کنید.

۲۱
مرداد ۱۳۹۸
نویسنده
دسته‌ها
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاه‌ها بسته است.